Partnerzy i Sponsorzy

 

gepec

Znajdź nas na facebooku

LATO z SKS-em - RAJD ROWEROWY - Sumin 12.07.2014 r.

Ależ mamy kapryśną pogodę tego lata, pogoda jest w kratkę. W ubiegłą sobotę (5 lipca) upał, a za tydzień już prawie jesiennie, dżdżysto. Mimo, iż na dworze kapuśniaczek to grupka 10 osobowa zdołała się utworzyć przy Ratuszu starogardzkim i wyruszyła obierając kierunek na Sumin. Najpierw ulicami miasta Aleją Jana Pawła II i Armii Krajowej, a potem już na Lubichowską i Korytybską, która poprowadziła nas już do Kręga, a potem nad jezioro w Suminie. Niezwykle malownicza trasa. Zachęcamy mieszkańców na wycieczkę rowerową do Sumina, tym razem już indywidualnie, będziecie zachwyceni.

W miejscu postoju zaproponowaliśmy najmłodszym uczestnikom konkurs „Chwila prawdy” – odgadnięcie nazw 20 ptaków. Tu najlepszą okazała się Ewa Wojciechowska bezbłędnie nazwała wszystkie ptaki, za co otrzymała nagrodę. Filip Fota, Maciej Wojciechowski, Kamil Leszman i Tomek Haber poradzili sobie nieźle z tym zadaniem i otrzymali nagrody.

Super zabawą dla dorosłych były kalambury, do których hasła były związane tylko z rowerem. W przedstawianiu haseł podpatrzyliśmy niezwykłe umiejętności u pani Joanny Haber, którą uczestniczyli okrzyknęli zwyciężczynią tej zabawy. Nagrody pompkę do roweru, sakwę na rower i blokadę rowerową wygrali najstarsi uczestnicy rajdu. Gorąca kawa i drożdżówka rozgrzała nas i ruszyliśmy w drogę powrotną do Królewskiego Miasta Starogard.

 

Więcej zdjęć